İddaa Sistem 2 3 Nedir, Nasıl Oynanır? Hesaplama

Merhaba arkadaşlar,
İddaa sistem üzerine yazılar paylaşmaya ve oyunculara yardımcı olmaya devam ediyoruz. Sıradaki konumuz sistem 2 3. İddaa sistem 2 3 nedir, sistem 2 3 nasıl oynanır? Bunları açıkladıktan sonra sizlere sistem 2 3 nasıl hesaplanır onu da göstereceğiz. Öncelikle sistem 2 3 oyunu hakkında sizlere kıs bir bilgi verelim. Bu sistem çeşidini oynamanın iki yolu vardır.

iddaa sistem 2 3 nedir?, sistem 2 3 nasıl oynanır?, iddaa sistem 2 3 hesaplama, sistem 2 3 kaç para?, sistem 2 3 nasıl hesaplanır?

Bir bankolu sistem 2 3: Bunun için seçtiğiniz maçların hepsi mbs3 olmalı. Bu şekilde oynadığınızda 1 banko ve yanına 3 maç yazarak sistem 2 3 oynayabilirsiniz.

İki bankolu sistem 2 3: Eğer yazdığınız maçların içinden bir tanesi bile mbs4 ise 2 banko yazmak zorundasınız. Yine yanına 3 normal maç yazıyorsunuz.

Sistem 2 3 Kaç Maç Tutması Lazım?

Sistem 2 3 kaç maç oynanır? Eğer bir bankolu oynuyorsak toplamda 4 maç 2 bankolu oynuyorsak 5 maç yazarak oynanır. Öncelikle sistem 2 3 oynadığınızda para kazanmanız için yazdığınız bankoların ve diğer yazdığınız 3 maçtan en az 2’sinin tutması gerekiyor. Örneğin bankolar harici tüm maçlarınız tuttu para alamazsınız.

İddaa Sistem 2 3 Hesaplama

Sistem 2 3 hesaplaması çok basittir. Az önce dediğimiz bankoların ve en az 2 maçın tutması gerekiyor zaten. Eğer bu şekilde 2 maç tutarsa, 1 maç yatarsa banko maçlarınızın ve tutan maçlarınızın oranlarını çarpmanız yeterlidir. Maçlarınızın hepsi tutarsa zaten kuponda belirtilen toplam tutarı alıyorsunuz. Sizler için örnek bir sistem 2 3 kuponu oynadık ve mantığını gösterelim dedik. Biz 1 bankolu sistem 2 3 oynadık ve Boluspor-Bursaspor maçı seçtiğimiz banko maçtır.

Sistem 2 3 Kaç Para?

Bankolar sabit kalıp diğer 3 maç 2’li kombinasyonlar ile bankoların yanına eklenir ve bu şekilde 3 ayrı kupon oluşur. Bir de tüm maçlarınızın bir arada olduğu kuponunuz var. Toplamda 4 kupon oluşuyor. Sistem 2 3 kaç para, ne kadar gibi soruların cevabı 4 kupon oluştuğu için 4 TL. Bu ücret 1 bankolu veya 2 bankoluda da aynıdır.

Sistem 2 3’ü 1 misli oynarsanız 4 TL. kazancı yükseltmek için yüksek oranlı maç yazıp da risk almak yerine 2 misli oynayanlarda var. Bu da oldukça mantıklı. 2 misli oynadığınızda 8 TL ödüyorsunuz ve kazancınız da 2 katı oluyor.

Sistem 2 3 oyunu hakkında resimli örnekler ile konuyu açıklamaya çalıştık. İşinize yarayacak bilgiler verdiğimizi düşünüyorum. Sistem 2 3 hakkında merak ettiğiniz, sormak istediğiniz bir şey olursa ister yazımızın altına yorum yazarak isterseniz sağ üst tarafta bulunan canlı sohbet bölümünden bize ulaşabilir istediğinizi sorabilirsiniz. Ayrıca sistem 2 3 veya diğer sistem çeşitlerinizde oynadığınız kuponların kazanç hesaplamasını da yapıyoruz. Kuponunuzun bilgilerini bize yazmanız yeterlidir. Bol şanslar…

2 yorum

  1. iddaa sistem nasıl yapıldıgını bilmiyorum şahsen videosu varsa nasıl yapılıyorsa gösterme imkanınız varmı acba?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*