İddaa Sistem 2 Nedir, Nasıl Oynanır ve Nasıl Hesaplanır?

İddaa sistem çeşitleri hakkında yazılarımız devam ediyor. Bu yazımızda sizlere iddaa sistem 2 nedir, nasıl oynanır detaylı olarak anlatacağız. İddaa sistem 2 özellikle ilk yarı ikinci yarı oyun seçeneklerini tercih edenler için oldukça mantıklı bir sistem çeşididir. Bir iki çeşit oynama tarzı olan sistem 2 için diğer sorulan ise nasıl hesaplanır? Onu da ayrıntılı ve resimli olarak sizlere anlattık.

iddaa sistem 2, iddaa sistem 2 nasıl oynanır?, iddaa sistem 2 nedir?, sistem 2 hesaplama, sistem 2 nasıl hesaplanır?

Öncelikle sistem 2 için az oynanan tarzı söyleyelim sonra diğerine geçelim. Normal maç yazarak oynamak isteyenler yani ilk yarı/ikinci yarı oynamadan banko seçerek sistem 2 oynayabilir. Bunun için yazdığımız maçların hepsi mbs3 ise 1 banko eğer mbs4 varsa en az 2 banko seçmeniz gerekiyor. Ardından bankoların yanına 3 tane normal maç yazıyorsunuz. Bu şekilde oynadığınızda sistem 2 3 TL oluyor. Diğer oynama şekli ise dediğimiz gibi ilk yarı/ikinci yarı şeklinde. Bunda banko seçmenize gerek yok. En az 3 maç yazarak oynayabiliyorsunuz. 3 maç yazarak oynarsanız ücreti 3 TL, 4 maç yazarak oynamak isteyenler 6 TL ödemesi gerekiyor. Biz sizler için örnek bir kupon yaptık. 5 maç ilk yarı/ikinci yarı şeklinde yazdık ve sistem 2 oynadık. Bu şekilde oynadığımızda kupon kombinasyonları aşağıdaki gibi oluyor.

Gördüğümüz gibi oynadığımız kupon 2’li kombinasyonlar şeklinde 10 ayrı kupona bölünüyor. Bu yüzden 5 maçlık sistem 2 kaç para diye soranlara cevabımız 10 ayrı kupon oluştuğu için 10 TL’dir. Bu şekilde oynadığınızda 5 maçınızdan herhangi 2’si tutarsa para kazanıyorsunuz. İlk yarı/maç sonucu tahminlerinin oranları da ortalama 4-4,50 arasında olduğu için en kötü alacağınız para 16-18 TL. daha fazla maçınız tutarsa daha fazla kazanıyorsunuz doğal olarak. Yani riski az kazancı yüksek olduğu için bu oyun çeşidi gayet mantıklıdır. Hesaplama kısmına gelirsek örneğin yazdığınız maçlardan 3’ü tuttu.

 • 1×2
 • 1×3
 • 2×3

Yapın ve sonuçları toplayın. Sistem 2 kazanç hesaplamasını bu şekilde yapabilirsiniz.

Sistem 2 kupona işaretlerken de ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Maçlarınızı normal şekilde kodlayın en alttaki sistem bölümünden “2” kutucuğunu işaretleyin birde misli bölümünden “1” işaretlemeniz yeterlidir.

Sistem 2 kaç para, hesaplaması nasıl yapılır, nasıl oynanır detaylı ve resimli olarak sizlere anlattık. Tüm sistem çeşitlerini ve iddaa oyunlarını çok daha yüksek oranlarda, her maça tek maç canlı iddaa olarak oynamak isteyenler Bahisnow’a kayıt olabilirler.

19 yorum

 1. Sistem 2 4 mac oynadım 1 mac tut diğer 2 maçın tutmadı 1 diğer mac iptal kupon tutmuş olurmi

 2. Nesneden 7 maçlık bi kopon yaptım ikisi tutmadı diğerleri tutarsa para verir mi 2 li sistemden

 3. 4 maç yaptim 438 oran sistem 2 iki maç tutu iki yattı tutmuş sayilir mi

 4. İyi günler 6 maç yaptım 2 banko 2 sistem ve bankolar tuttu sistemde 1 tanesi tuttu tuttumuş olabiliyormuyuz

 5. 9maç oynadım ilk yarı ikinci yarı sonuç sistem ikiyi işaretledim kaç maç tutması gerekiyo

 6. 5 mac oynadim sistem 3 yaptim ve 1 banko var banko ile iki mac daha tuttu kupon tutmusmudur

 7. Merhaba ii günler 4 maç seçip sistem 2 yaptım 2 maç geldi 2 maçta yattı ne olur admin. Şimdiden teşekkürler.

 8. Sistem 2 3 den 4 maç oynadım 2 si banko sadece 1 tane banko olan geldi para alır mıyım

 9. 2 maç oynadım ama sistem 2 1 tutsa 1biri yatsa para alabilirmiyim

 10. Abi ben sistem 3 oynadım 5 maçta 3 tuttu ben kazandımı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*