İddaa Sistem 5 6 7 Nedir? Nasıl Oynanır? Hesaplama

sistem 5 6 7 nedir?, iddaa sistem 5 6 7 nasıl oynanır?, sistem 5 6 7 de kaç maç tutması lazım?, sistem 5 6 7 hesaplama, sistem 5 6 7 nasıl hesaplanır?

Sistem paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugünkü konu başlığımız iddaa sistem 5 6 7 nedir? Sistem çeşitlerini teker teker ele alıp, en ince ayrıntısına kadar ziyaretçilerimize aktardığımız yazılarımızın altına sormak istediklerinizi yorum ile bize yazabilirsiniz.

Şimdi gelelim iddaa da sistem 5 6 7 nasıl oynanır sorunuza. Öncelikle bu sistem oyununda mbs derdiniz yok. Sistem oyunlarını tercih edenler bilir çoğunda mbs önemli bir husustur ve ona göre bankolu mu bankosuz mu oynanacağı değişir. Sistem 5 6 7’de maçları yazarken mbs3 veya 4 olduğunun bir önemi yok ve bankosuz oynanıyor. Toplamda en az 7 maç yazmanız gerekiyor. Şunu da ekleyelim 8 veya 9 maç yazıp da sistem 5 6 7 oynayabilirsiniz.

Peki sistem 5 6 7 de kaç maç tutması lazım ki para alabilelim?

 • En az 5 maçınız tuttuğunda para kazanmış oluyorsunuz.

Sistem 5 6 7 hesaplamasına gelecek olursak durum oldukça basit gibi duruyor ama işin mantığını tam olarak çözersek. 5 maç tuttuğunda hesaplama anlamında bir sıkıntı yok. Tutan 5 maçın oranlarını birbiriyle çarptığınızda kazancınızı buluyorsunuz. Maçların hepsi tuttuğunda da sıkıntı yok bu sefer kuponda yazan toplam kazancı almış olacaksınız. Tabi kuponu yatırmadan önce eğer tutarsa kaç para alacağım diye merak edenler olabilir onlarda birazdan anlatacağımız yöntemle sistem 5 6 7 nasıl hesaplanır öğrenebilirler. Sistemin mantığında kombinasyon vardır. Yazdığınız 7 maç kendi içerisinde ilk önce 5 maçlık kuponlar olarak daha sonra 6 maçlık kuponlar ve en sonunda tüm maçların bir arada olduğu 7 maçlık kupon olarak oluşur ve bu şekilde aslında sizin bir tane olarak gördüğünüz kupon tam 29 ayrı kupon yapar. O yüzden sistem 5 6 7 kaç para sorusunun cevabı da 29 TL’dir.

sistem 5 6 7

Şimdi diyelim ki 6 maçınız tuttu. İlk olarak bu 6 maçınızın hepsini 5 maçlık kuponlar halinde ayrı ayrı yazmalısınız. Aynı kuponu iki kere yazmayacaksınız ve tüm ihtimaller de yazılmış olacak. Sistemin içeriğinde böyle hesaplanıyor. Burada maç sayısı fazla olduğu için örnek bir kupon ile hesaplamasını göstermek istemedim çünkü daha fazla kafa karışıklığına sebep olacak. Olayın mantığını kavramak isteyenler sistem 4 5 6 hesaplama konumuzu okurlarsa orada resimli olarak anlattık. Aynı mantığı sistem 5 6 7’ye uyguluyorsunuz. Sormak istediğiniz kuponunuz veya sorunuz varsa aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

17 yorum

 1. 6 mac oynadim sistem 5 olmus kuponda sonuc ne sistemden bisey anlamadim yani bu kupon nolursa kazanir yada hepsi tutarsa ne olur 1 i yatarsa ne olur

 2. Ben 9 Mac yaptım 5 6 7 yapayım mı yoksa normalmi oynayayım

 3. Ben 7 maç oynayacağım.Sistem 5 yaptığımda 5 maçı doğru tahmin ettim diyelim.Kazandığım parayı ,doğru tahmin ettiğim 5 maçın oranlarını çarpıp sonrada misli ile çarpıp mı hesaplıyoruz.

 4. Ben 10 maç yaptım oranlar 1.70 veya 1.80 hangi sistemi oynasam mantıklı olur

   • Düşük oranlar az kazandırır.
   • 1.70 ve 1.80 oranlı maçlarda sistem 1 9 uygundur.
   • MBS3 maçlar varsa sistem 3 4 5 oynanabilir.
 5. Ben şimdi 7 maç yaptım 6 7 sistem yapıyorum 6 sı tutması gerekiyor para almam için fakat kupon bedeli 23 21 gibi rakamlar çıkıyor mislinin alt tarafında 21 yada 23 lira mı yatırmam gerekiyor cevaplarsanız sevinirim.

 6. Peki ben 8.maç oynadm .sistem 5.6.7. Yaptm kuponumdan kaçtane tutsa alıyorum bide nekadar para ödiycem?

 7. Ben 7 mav mmc oynuyorum sistem 5 6 7 oynuyorum

 8. 9 maç yaptım 5 6 sistem oynadim 7 maç tutu para verir mi

 9. 6 maç oynadım sistem 4-6 yaptım 4 maç geldi 2 misli oynadım 32 tl kupon bedeli tuttu nekadar alırım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*