İddaa Sistem 5 Nedir? Nasıl Oynanır?

Sistem yazı serimiz son sürat devam ediyor. Bugün sizler için seçtiğimiz konu sistem 5 nedir, nasıl oynanır? Sistem 5 çok fazla merak edilen bir konu olmasa da sizler için gün gelir lazım olur okursunuz diyerek arşivimizde bulunsun dedik.

Sistem 5 oynamak için iki seçenek vardır. Ya en az 6 maç yapıp daha fazlada yapabilirsiniz sistem 5 oynarsınız ya da en az 1 banko seçip ardına en az 6 maç yazıp sistem 5 oynayabilirsiniz. İkisinde de mantık aynıdır. Oynadığınız maçlar 5’li kombinasyonlar halinde sistem içerisinde ayrı ayrı kupon oluşturur. Bankolu oynarsanız banko seçtiğiniz maç(lar) sabit kalır diğer maçlar yine 5’li kombinasyonlar ile banko maçların yanına yazılıp o şekilde ayrı kuponlar oluşur. İkisi içinde birer örnek verelim ve konu daha iyi anlaşılsın.

  • 1 banko ve yanına 7 maç yazdınız sistem 5 oynadınız.
  • Oynadığınız 7 maç içerisinden 5’li kombinasyonlar 1 bankonun yanına yazılarak 6 maçlık 21 ayrı kupon oluşur sistem içerisinde.
  • Para kazanmanız için bankonun tutup 7 maçtan da en az 5 tanesinin tutması gerekir.
  • 21 kupon oluştuğu için ücreti 21 TL.

Bir de bankosuz bir örnek verelim.

  • Bankosuz şekilde normal 6 maç oynadınız ve sistem 5 yaptınız.
  • İddaa sisteminde bu 6 maç kendi aralarında kombinasyonlar ile ayrı ayrı 5 maçlık 6 kupon oluşturuyor.
  • Bu yüzden ücreti 6 TL.

iddaa sistem 5, sistem 5 nasıl oynanır, sistem 5 nedir

Kupona işaretlerken kodları ve sonuçları işaretledikten sonra aşağıdan sistem kısmından “5”i işaretlemeniz yeterlidir. Her zaman olduğu gibi sizlere yine sistem tablosunu veriyor ve sistem ücreti hesaplamanız da yardımcı olur diyoruz. Sistem 5 ve diğer sistem çeşitlerini daha yüksek oranlarda oynayarak daha fazla kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

2 yorum

  1. Arkadaslar yardımcı olurmusunuz ben sistem 5 oynamışım yanlıslıkla 5 maç yapmışım 1 i yattı para alabiliyor muyum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*